کد خبر : 1723
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 27 تیر 1402 - 12:07

لابی گسترده هگتا برای تصاحب مدیریت هتل‌های ایرانگردی/ تامین اجتماعی، جهانگردی را هم مثل هتل‌های هما ورشکسته می‌کند؟!

لابی گسترده هگتا برای تصاحب مدیریت هتل‌های ایرانگردی/ تامین اجتماعی، جهانگردی را هم مثل هتل‌های هما ورشکسته می‌کند؟!

اخبار و اسناد رسیده نشان می‌دهد که هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی (هگتا) در حالا لابی گسترده برای به دست گرفتن مدیریت شرکت ایرانگردی و جهانگردی صندوق بازنشستگی کشوری است.

به گزارش تهران فردا، اخبار و اسناد رسیده نشان می‌دهد که هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی (هگتا) در حالا لابی گسترده برای به دست گرفتن مدیریت شرکت ایرانگردی و جهانگردی صندوق بازنشستگی کشوری بوده که این امر با واکنش منفی کانون های بازنشستگی مواجه شده است.

هر چند توجیه هگتا مبنی بر مدیریت نادرست و زیان ده بودن این شرکت بزرگ ادله مستندی ندارد ولی بهانه گرفتن مدیریت بخاطر بررسی اسناد شرکت ضرب المثل گاو خریدن برای خوردن یک لیوان شیر است.

سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری که دو بال اصلی وزارت کار را تشکیل می‌دهند با شیوه های دیگری غیر از واگذاری مدیریت می‌توانند جهت بهبود عملکرد این هتل‌ها و امکانات گردشگری عمل کنند، تغییر و تحولات مدیریتی در سکانداری گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در ابتدای سال اخیر نیز نشان از رویکرد مثبت صندوق بازنشستگی کشوری در راستای چابک سازی و پویایی هرچه بیشتر این مجموعه دارد.

خوب است رییس صندوق بازنشستگی کشوری که اقداماتی برای مبارزه با فساد و تبعیض داشته لیست کسانی‌که در این سالها به جای بازنشستگان از امکانات هتل و گردشگری آنها با توصیه اصحاب قدرت مفت بری کرده اند را اطلاع رسانی نماید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.